Blog

Mobilya Kampanyaları 2020

Evini, kalite ve konforu buluşturan konsept tasarımlarla donatmak isteyenler için birbirinden şık koltuk takımları, modern yemek odası takımları, yatak odası mobilyaları ve fonksiyonel televizyon üniteleri Divanse Ev Mobilyaları’nda! Üstelik dönemsel ve geleneksel mobilya kampanyaları sayesinde Divanse Ev Mobilyaları kalitesine, uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Özel Kampanyalarla Şıklık ve Konfor Evinizde

Hayata fark katmak için tasarlanan Divanse Ev Mobilyaları koleksiyonu, mobilya indirim fırsatları ile benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Evlerinizi eşsiz stil ile buluşturacak Divanse tasarımları; ulaşılabilir fiyatları, uygun ödeme koşulları ile kaliteyi lüks olmaktan çıkarıyor. Mobilya fırsatları sayesinde yeni evlenenler, evini yenileyenler ulaşılabilir fiyatlarla fonksiyonel mobilyalara sahip oluyor.

Yaşam Alanlarınız Divanse ile Renkleniyor

Evinizin her köşesine tarzınızı yansıtmanızı sağlayacak Divanse; kampanyalı fiyatlar, değişim fırsatları, sezon sonuna veya yeni sezona özel sürprizlerle yüzünüzü güldürüyor.
Siz de Divanse Ev Mobilyaları mağazamıza gelin, yaşam alanlarınızı şıklıkla ve konforla dekore ederken kaçırılmayacak indirimleri ve kampanyaları yakalayın. Divanse ile yaşam alanlarınızı yenilerken avantajlı alışveriş fırsatlarından faydalanın.

Kampanyalı koltuk takımları

Divanse Fırsatları Sonbaharda da Bir Başka!

Divanse’de “Sezon Sonu İndirimi” Kampanyası Başladı! Divanse “Sezon Sonu İndirimi” Kampanyası 01 Eylül – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında mağazamızdaki mobilya alışverişlerinde geçerlidir.

En uygun mobilya kampanyaları Bursa ve İnegöl

En uygun mobilya kampanyaları 2020 yılı için sitemizi inceleyin. En uygun mobilya kampanyaları bulabileceğiniz sitemizde hemen alışveriş yapabilir veya ürünleri inceleyebilirsiniz. Güncel mobilya kampanyalarından haberdar olmak için sitemizi mutlaka takip edin.

Düğün Paketleri, yemek odaları, yatak odaları, koltuk takımları, köşe takımları ve tv üniteleri gibi pek çok mobilyayı kampanya dahilinde bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

kampanyalı yatak odası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir