yurtdışına mobilya gönderme fiyatları
Blog

Yurtdışına Mobilya Gönderme

Yurtdışına Mobilya Gönderme

Divanse Ev Mobilyaları olarak Yurtdışına Mobilya Gönderme imkanı sunuyoruz. Web sitemizde yer alan ürünleri yalnızca Avrupa ülkelerine değil, tüm Dünya’ya ihraç etmeye başladık.

Sıkça Sorulan Sorular

• Mobilya taşıma işlemi nasıl gerçekleşecek?
Lojistiği kim ayarlayacak ve müşterinin yapması gereken bir şey var mı? Dilerseniz sizin adınıza bizim ayarlayacağımız lojistik firmaları ile çalışabilirsiniz ya da tercih ettiğiniz lojistik firmasıyla kendiniz anlaşabilirsiniz.

• Lojistik ve ürün gönderimi ücretli mi?
İstediğiniz ülke ve şehre ürünlerin gönderimini sağlıyoruz. Kargo ve lojistik ücretleri alıcıya aittir. Kargo ücretleri ürünlerin ağırlığı, boyutu ve gönderilen ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle bizimle iletişim numaralarımız aracığı ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Numaralarımız:

0 (530) 792 71 10 —- 0 (546) 792 71 10 —- 0 (224) 712 01 10

• Sipariş ve Ürün gönderim süreci nasıl işleyecek?
Divanse Mobilya’dan beğendiğiniz ürünü sepete ekleyerek ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödeme işleminizi ister kredi kartı isterseniz EFT/HAVALE yöntemi ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra siparişiniz sistemimize düşecek ve ürünü gönderimi için hazırlayacağız. Bu süreçte müşterinin tarafımızla iletişime geçerek lojistik ücretini öğrenmesi gerekmektedir.

• Taşıma Ücretinin İçerisinde Gümrük Bedeli de Dahil Mi?
Taşıma bedeli içerisinde Gümrük bedeli fiyata dahil değildir. Siparişiniz ülkenize geldiğinde bu bedeli ödeyecek ve siparişiniz güvenli bir şekilde kapınıza kadar teslim edilecektir.

Yurtdışına Mobilya Gönderme Fiyatları

Mobilya alışverişlerinizde ödemelerinizi web sitemizde sistem üzerinden kredi kartı ya da havale yolu ile gerçekleştirerek, güvenli ödeme adımları ile kolayca tamamlayabilirsiniz. Yurtdışına Mobilya Gönderimi Bedeli Alıcıya Aittir.

Yurtdışına Mobilya Gönderme Fiyatları ürüne ve gümrükçü firmaya göre değişiklik göstermektedir.

Yurtdışına mobilya gönderme fiyatları için buraya tıklayınız.

Almanya’ya Mobilya Göndermek

Almanya bölgesine yoğun olarak mobilya gönderdiğimiz şehirlerden bazıları Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Hamburg, Berlin, Münih, ve Westfalen olarak sıralanmaktadır. Almanya’da bulunan tüm şehirler için mobilya gönderimi yapabilmekteyiz. Bu bölgelerden Almanya için genellikle düğün paketi, koltuk takımı, yatak odası ve yemek odası kategorilerimizde yer alan ürünler için rağbet görmekteyiz.

Ödemelerinizi web sitemizdeki sistem üzerinden kredi kartı ya da havale yolu ile gerçekleştirerek, güvenli ödeme adımları ile kolayca tamamlayabilirsiniz. Ürünlerimizi aynı zamanda gönderim sırasında sigortalı olarak yönlendirdiğimiz için alışverişinizi en az bulunduğunuz ülkeden yapmış olduğunuz kadar güvenli bir zeminde tamamlayabilirsiniz.

Eviniz için mobilya tercihi yaparken Almanya yerine web sitemizden mobilya seçimi yapıyor olmanın sağladığı en büyük avantaj uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere ulaşabiliyor olmanızdır. Hem model seçeneği hem de avantajlı ve kampanyalı fiyatları ile dilediğiniz modele pek çok farklı seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Almanya mobilya gönderimi hakkında daha detaylı bilgi ve Türkiye’den Almanya’ya mobilya gönderimi konu başlıkları için bize divansemobilya@gmail.com mail adresinden tüm sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

İletişim Numaralarımız:

0 (530) 792 71 10 —- 0 (546) 792 71 10 —- 0 (224) 712 01 10

Amerika’ya Mobilya Gönderme

Türkiye’den Amerika’ya mobilya gönderimi sağlıyoruz. Divanse Mobilya olarak mesafeler engel değil diyor ve Türkiye mobilya kalitesini, şıklığını ve zarafetini Amerika’ya götürüyoruz. Divanse Mobilya’dan sipariş verdiğiniz tüm ürünleri, mesafe engeline takılmadan verdiğiniz adrese yani kapınıza kadar teslimatını gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için mesafeler engel değil mottosuyla siparişlerinizi kapınıza kadar getiriyoruz.

Amerika’da yaşıyorsanız Türkiye’den mobilya satın almak imkansız değil. Çünkü Divanse Mobilya olarak engelleri kaldırdık. Yılın her günü, 365 gün ve her saati dilediğiniz ülkeden satın aldığınız mobilyalarınızı gönderiyoruz. Amerika’nın başta, New York, Los Angeles, Whasington, Boston, San Fransisco, Miami, Dallas, Houston ve tüm şehirlerine ürünlerimizi gönderiyoruz.

Kargo esnasında alanında uzman ve işinin ehli lojistik firmaları ile tamamen sigortalı olarak çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve ürünlerimizi güvenli bir şekilde sizlere teslim etmek için en sağlam paketlemeyi gerçekleştiriyoruz. Ürünü teslim aldığınızda, ABD’den alışveriş yapma deneyimini sizlere sunuyoruz.

Detaylı Bilgi:

Yurtdışı gönderimlerde kargo bedeli alıcıya aittir.

Amerika için kargo ücretleri ürün ve ölçüsüne göre değişmektedir.

Kargo bedelleri ve gerekli bilgi için;

İletişim Numaralarımız:

0 (530) 792 71 10 —- 0 (546) 792 71 10 —- 0 (224) 712 01 10

Divanse Mobilya istediğiniz ve arzu ettiğiniz her an yanınızda olmaktan mutluluk duyar.

Fransa’ya Mobilya Göndermek

Birbirinden şık, yeni trendlerin ışığında üretilen, tamamen yerli malzemeler kullanılarak, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak Yatak Odası, Yemek Odası, Tv Ünitesi ve Koltuk Takımı kategorilerimizden beğendiniz ürünleri web sitemiz aracılığı ile Fransa’dan sipariş verebilirsiniz.

Avantajlı fiyatlar ve kampanyalara ek olarak Havale ile ödemelerinizde ekstra indirimlerden faydalanabilirsiniz. Divanse Mobilya olarak, siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürecek indirimleri web sitemiz üzerinden yayımlayarak, nakde özel indirim fırsatları ile kaliteyi uygun fiyata sizlerle buluşturuyoruz.

Fransa’nın başta Paris olmak üzere Marsilya, Bordeaux, Guingamp, Lyon, Nice, Lile ve Alsace gibi tüm şehirlere gönderim sağlamaktayız.

Eğer siz de tamamen Türkiye’de üretilmiş, kaliteli Modern, Klasik ve Avangarde modellerimizi sınırların ötesine taşımamızı isterseniz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Numaralarımız:

0 (530) 792 71 10 —- 0 (546) 792 71 10 —- 0 (224) 712 01 10

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir