Divanse Ev Mobilyaları

Firmamız son teknoloji makine parkuruyla İnegöl Organize Sanayi bölgesinde 6.000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. Ayrıca; 2.000 m2 Fabrika Satış Mağazamızla Hizmet Vermekteyiz.Ürün gamında modern, klasik, avangard ve country tarzda yatak odası, yemek odası, koltuk takımları ve duvar üniteleri yer almaktadır.Mimarı destek alarak tasarladığımız özgün modellerimizi; Profesyonel AR-GE ekibimizle hayat geçirmekteyiz.Ürünlerimiz bünyemizdeki boyahanemizde; Deneyimli ustalarımız tarafından lake ve ipek mat boyanmaktadır.Birinci sınıf ham maddeyi, teknoloji ve el emegi ile yoğurarak tasarımlarımıza yansıtmaktayız. Ürünlerimiz yurt içinde ve yurt dışında seçkin showroomlarda kullanıcı ile buluşmaktadır.

Divanse kimdir?

Doğanın her parçasından elde edilen materyalleri usta ellerde harmanlayıp aşk ile tasarlayıp, oluşturduğumuz koleksiyonlarımız ile evlerinizi süslüyoruz. Genç ve dinamik Divanse ekibimiz doğadan aldığı ilhamla evlerinizi dekore etmekten mutluluk duyuyor.

Neden Divanse ?

Çünkü bizlerde birer tüketiciyiz. Bizlerde sizinle aynı saftayız. Bizler de alışveriş yapıyoruz, evet mobilya ihtiyaçlarımız Divanse Mobilyadan ama bizlerde evimize, kendimize, ailemize, bir şeyler satın alıyoruz. Sizi en iyi biz anlarız. Kaliteyi uygun fiyata en iyi ödeme koşullarında satın almak hepimizin hakkı. Bu yüzden doğru adrestesiniz. Divanse Ev Mobilyaları bir koltuk takımını yaklaşık 40 ayrı materyali bir araya getirerek üretiyor. Bizimde çalıştığımız ham madde tedarikçilerimiz var bizde tıpkı sizler gibi ince eleyip sık dokuyoruz. Kaliteyi ucuza değil kaliteyi uyguna almaya gayret ediyoruz. Doğadan aldığımız ilham ile tasarlayıp ürettiğimiz el emeği göz nuru ürünlerimiz ile evlerinizi daha konforlu daha güzel dekore edebilmek adına gece gündüz çalışıyoruz. Günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde mimari destek alarak tasarlanan ürünlerimiz Türkiye’nin seçkin mağazalarında satışa sunuluyor. Beğenip seçeceğiniz ürünler maksimum 21 iş gününde işini seven uzman ekibimiz tarafından evinize teslim ediliyor. Haydi gelin mutlu Divanse ailemizin bir bireyi olun, aramıza katılmanızdan mutluluk duyacağız. Çünkü biz işimizi seviyoruz…

 

Divanse Ev Mobilyaları Ailesi