TESLİMAT ve KURULUM

Sipariş ettiğiniz ürünün, alanında uzman montaj ekibimiz ve Divanse Ev Mobilyaları’na ait nakliye aracımız ile evinize kadar ücretsiz teslimatı yapılmaktadır.

Divanse Ev Mobilyaları marka prensibimiz gereği, belirli bölgelere kurulum ve montaj hizmeti uzman ekibimiz tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Divanse Ev Mobilyaları, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyabilmek için tüm Türkiye’ye teslimat yapmaktadır.

Divanse.com, SSL güvenlik sertifikası ile kişisel bilgilerinizi koruma altına alır ve kimse ile paylaşmaz. Kredi kartı bilgileriniz şifreli koruma altındadır. Web sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

ÜRÜNLER

Divanse Ev Mobilyaları’ndan sipariş edilen tüm ürünlerin 24 Ay üretici garantisi bulunmaktadır.

Web sitemizdeki ürün içeriklerinde belirtilen teslimat süreleri “maksimum süre” olarak belirlenmiştir. Özel teslimat süresi istenen durumlar için müşteri hizmetlerimiz 0546 792 71 10’den (09:00 -18:00) bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teslimatı gerçekleştirilecek ile veya ilçelere bağlı olarak, kesin olmamakla birlikte üreticimiz ile görüşülerek ürünün üretim aşamasında hızlandırma konusunda yardımcı olunabilir.

Yıllardır mobilya sektöründe hizmet veren Divanse Ev Mobilyaları, İnegöl’de kurulmuş olan mağaza ve üretim atölyelerinde, ürünlerin kontrolleri kendi kalite kontrol ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ek olarak tüm ürünlerimiz teslimat sonrasında 24 Ay boyunca üretici garantilidir.

Divanse Ev Mobilyaları’nda her sipariş yeni bir serüven demektir. Tüm siparişleriniz, en geç 21 iş günü içerisinde teslim edilecek şekilde üretime başlanır.

Sipariş edeceğiniz ürüne göre ürünün döşeme renginde değişiklik yapabilirsiniz. Ürün detayında “Renk değişimi yoktur.” ibaresi olan ürünler için bu bilgi geçerli değildir. Alternatif renk seçenekleri ürün detay sayfasında ek fotoğraflarda mevcuttur. Eğer yoksa divansemobilya@gmail.com mail adresine mail atarak yada 0546 792 71 10 Whatsapp hattımızdan mesaj atarak talepte bulunabilirsiniz. (Not: Döşeme rengi değiştirilen ürünlerin iadesi alınmamaktadır.)

Tercih ettiğiniz ürünü sepete ekleyerek online ödeme yapabilir ya da EFT/HAVALE işlemini seçebilirsiniz. Özel ölçü ve takım içerikleri için WhatsApp butonuna tıklayarak danışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Divanse Ev Mobilyaları ile evini yenile, tarzını konuştur.