Blog

İdaş Yatak

SAFİR SET

Ağırlık dengeleyici paket yay sistemli Safir yatak birbirinden bağımsız çalışan yay sistemiyle eşinizin dönme hareketlerini size hissettirmediğinden kesintisiz bir uyku konforu sunar. Yıkanabilir üst pedi sürdürülebilir hijyenik çözümler sunar. Güçlendirilmiş çelik kasalı, geniş depolama hacimli ve yüksek ayaklı Safir baza ve şık tasarımlı silinebilir kumaşlı Safir başlık ile setlenen yatak, baza ve başlık seti uzun yıllar konfor ve hijyeni birlikte sunar.

İdaş Safir Set ile Konforlu Uykunun Tadını Çıkarın!

Şık görünümlü Safir Set; konforlu yatak, dayanıklı sandıklı baza ve şık başlıktan oluşur. Kaliteli uyku için özel olarak tasarlanmış ürünün 90×190 ila 200×200 cm arasında tam 10 farklı ölçü seçeneği bulunur. Bu seçenekler arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan seti tercih ederek hem sağlıklı bir uyku deneyimi yaşayabilir hem yatak odanıza estetik bir dokunuş yapabilirsiniz.

Etkileyici Tasarımı Sayesinde Dekorasyonunuza Şıklık Katar

 

Modern ve klasik tarzın buluştuğu Safir Set, 117 cm yüksekliğindeki şık başlığıyla odanızın dekorasyonuna uyum sağlar. Kolay temizlenebilen kumaşı, hijyenden ödün vermeden uzun ömürlü kullanıma imkân tanır. Sette yer alan 30 cm yüksekliğe sahip yatakta kullanılan bonnell frame yay sistemi ve HYP katmanı, uzun süreli kullanımlarda dahi üstün konfor sunar. Ayrıca ısı dengesi sağlayarak dört mevsim kaliteli bir uyku deneyimi yaşatır. Yatak uyku kalitesinin en üst seviyeye çıkmasını sağlayan konfor pedlerine de sahiptir. Bu pedler bel, boyun ve sırt gibi vücudun önemli noktalarını destekleyerek güne dinlenmiş olarak başlamanıza yardım eder.

 

Yüksek Ayakları ile Temizlik Çok Kolay

 

Safir Set’in 12 cm olan ayak yüksekliği, baza altında biriken tozları yatağı yerinden kaldırmaya gerek kalmadan pratik bir şekilde temizleyebilmenize olanak tanır. 28 cm yüksekliğe sahip sandıklı bazanın derinliği 24 cm olduğu için geniş bir depolama alanı sunar. Bu sayede mevsimlik ürünleri ve kullanılmayan eşyaları sandıklı bazada muhafaza edebilir, ihtiyaç duyduğunuzda bu eşyalara kolayca ulaşabilirsiniz.

 

ALTIN ORTOPEDİK DELUXE PEDLİ

Her uyku altın değerinde…

 

Hayatın en değerli yanı uyku zamanı. İyi uykunun değerini bilen Altın Ortopedik Deluxe Pedli İdaş; Argentano kumaş teknolojisinde yer alan iyonların gücüyle küfü, bakteriyi ve toz akarlarını uzaklaştırır, kokuyu engeller. Bu eşsiz uyku deneyimi uzun sürsün diye çift tavlanmış çelik yay teknolojisiyle yatağınız uzun yıllar ergonomik formunu korur. Her mevsim maksimum konfor sunan Altın Ortopedik Deluxe Pedli; yazın pamuk tarafı ve kışın Woolmark Blend yün dolgusu ile nem ve ısı transferinde altın değerinde bir denge sağlar.

 

Her mevsim maksimum konfor sağlayan Altın Ortopedik Deluxe Pedli Yatak ile deliksiz uyku keyfi!

 

Hijyenik Kullanım Özelliğini Pekiştiren Kaliteli Malzeme

 

Altın Ortopedik Deluxe Pedli yatağın üretiminde Argentano kumaş kullanılır. Hijyenik kullanım özelliğinin pekişmesini sağlayan kumaş, iyonların gücüyle sağlığa zararlı mikroorganizmaların yatakta barınmasını engeller. Herhangi bir küf, akar, toz akarı olmadan kaliteli bir uykunun keyfini sürebilirsiniz.

 

Çift Tavlanmış Yay Sistemiyle Formunu Koruyan Yatak

 

Altın Ortopedik Deluxe Pedli Yatak, kesintisiz uyku deneyimi yaşayabilmeniz için çift tavlanmış yay sistemine sahiptir. Bonell frame sistemi bulunan yatak, vücudu destekler ve rahatlık sağlar. Rahatça uyumanızı mümkün kılan ergonomik form, uzun yıllar bozulmadan kalır.

 

Nem ve Isı Dengesini Kusursuz Seviyeye Çıkartan Yün Dolgu

 

Altın Ortopedik Deluxe Pedli Yatak, Woolmark Blend yün dolgusu ile nem ve ısı transferinde kusursuz denge sağlar. Yün dolgu, gece boyunca ısıyı lifleri arasına hapseder. Yatağın yüzeyinde rahatsız edici değişimler yaşanma olasılığı azaldığı için vücut ısısını korumak kolaylaşır.

 

Her Mevsim Konforlu Uyku Uyuyabilmeniz İçin Çift Taraflı Kullanım

 

Yıl boyunca konforlu uyku deneyiminin keyfini sürebilmeniz için Altın Ortopedik Deluxe Pedli Yatak, çift taraflı tasarıma sahiptir. Yazın yatağın pamuk tarafını kullanarak serinlik hissini rahatlıkla hissedebilirsiniz. Kışınsa Woolmark Blend yün dolgulu tarafı kullanarak gece boyunca vücut ısınızın ideal seviyede kalmasını sağlarsınız.

 

Kullanım Alışkanlıklarına Göre Tercih Edilebilen Ebat Çeşitliliği

 

29 cm yüksekliğindeki Altın Ortopedik Deluxe Pedli Yatak, farklı kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurularak tasarlanır. Bu sayede pek çok farklı ebat seçeneği arasından tercihte bulunabilirsiniz.