Blog

Halı ve Kilimler İle Ev Dekorasyonu Nasıl Tamamlanır?

Evinizin geniş ve ferah görünmesinde en önemli etken odanızın aldığı ışık ve renk uyumudur. Eğer odanız yeteri kadar ışık almıyorsa açık renkleri tercih etmelisiniz. Mobilyalarınızın renklerine uyum sağlayabileceğiniz halı ve kilimler ile ev dekorasyonunuzu tamamlayın. Dışarıdan yorgun olarak eve döndüğünüzde göz yormayan renk uyumuna dikkat ederek rahatınıza bakabilirsiniz.

Sırt mekanizması sayesinde kolayca yatak olabilme özelliğine sahip koltuk takımları ile halınızın renklerini uyumlu seçebilirsiniz.

Halı ve Kilimler İle Ev Dekorasyonunuzu Tamamlayın
Halı ve Kilimler İle Ev Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Hasır Görünümlü Kilimleri Nerede Kullanabilirim?

Mobilyalarınızda açık ceviz renklerini tercih ediyorsanız hasır görünümlü kilimler dekorasyonunuzu tamamlanızda yardımcı olacaktır.

Hasır sepetlerle renk uyumunu destekleyebilir ve hatta açık ceviz renkli sandalyeler ile huzurlu bir odaya sahip olabilirsiniz.

Dışarı Çıkmaya Gerek Duymadan Evinde Doğal Ortamı Hissedebilirsin

Yeşil bitkiler, sade orta sehpalar ve hasır görünümlü kilimler ile dışarı çıkmadan da doğal ortamı evinde hissedebilirsin. Eğer alerjiniz yoksa canlı bitkiler sağlığınızı olumlu etkileyecektir. Hasır görünümlü kilimler ve açık ceviz renkleriyle muhteşem bir uyum yakalayan odanızda kendinizi özgür hissedebilirsiniz.

halı kilim ve doğa
halı kilim ve doğa

Ev dekorasyonunu Divanse Ev Mobilyaları ürünleriyle tamamla, tarzını konuştur. Herhangi bir sorunuz için 0546 792 7110 no’lu hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.