Öğrenciler İçin Ev Mobilyaları ve Genç Odaları
Blog

Öğrenciler İçin Ev Mobilyaları ve Genç Odaları

2021 yılında yüz yüze Eğitim ve Öğretim döneminin tekrar gündeme gelmesiyle birlikte eve yerleşecek öğrenciler için ev mobilyaları ve genç odaları önerilerinde bulunuyoruz. Yeni yılda öğrenci evi dekorasyonuna uyum sağlayacak tasarımlar Divanse Ev Mobilyaları’nda sizleri bekliyor.

Öğrenciler İçin Kanepe Modelleri

Öğrenci evleri ile bir ailenin oturduğu evler arasında düzen ve dekorasyon farkları olabiliyor. Aileler için mobilyanın tasarımı ve evi ile uyumu ne kadar önemli olsa da öğrenciler için bu durum tam tersi olabiliyor. Öğrenciler genellikle adet olarak kanepe, berjer ve genç odalarını daha çok tercih ediyorlar.

Öğrenciler İçin Alınabilecek Kanepe Modelleri

Öğrenciler İçin Berjer Modelleri

Öğrenciler, arkadaş gruplarıyla birlikte vakit geçirmeyi ve ders çalışabilecekleri yeni alanlar oluşturmayı severler. Kalabalık ortamlarda, kanepelerde ve çalışma masalarında ders çalışmak için yer kalmayabiliyor. Yeni alanlar oluşturabilmek için berjerler sandalyelere göre oturum rahatlığı olarak biraz daha avantajlı oluyor. 360 derece dönebilen berjerler ise tam size göre.

Öğrenciler İçin Alınabilecek Berjer Modelleri

Öğrenciler İçin Köşe Koltuk Modelleri

Öğrenci eviniz için dekorasyona ve modernliğe önem veriyorsanız köşe koltuk takımlarımızı inceleyebilirsiniz. Sizler için önerebileceğimiz, hem evinize hem cebinize uygun köşe koltuk takımlarımız aşağıda listelenmektedir.

 Öğrenciler İçin Alınabilecek Köşe Koltuk Modelleri

Öğrenciler İçin Genç Odası Takımları

Öğrencilerin en çok tercih ettiği ürün grubu genç odası takımlarıdır. Çalışma masası, dolap, karyola ve kullanışlı çekmecelerden oluşan bu takımlar öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için üretilmektedir.

Divanse Ev Mobilyaları’ndan alabileceğiniz genç odalarımıza göz atabilirsiniz.

Daha fazla ürünü keşfetmek ve inceleyebilmek için web sitemizde ufak bir gezintiye ne dersiniz? Divanse anasayfasını ziyaret etmeyi unutma! 🙂