Toptan Mobilya Siparişi
Blog

Toptan Mobilya Siparişi Nedir?

Toptan mobilya siparişi, satıcı firmaların mobilya üreticilerinden ev mobilyaları tedarik edebilmesi için yaptıkları alışveriştir. Toptan mobilya siparişi ile hem üretici iyi bir gelir kaynağı elde eder hem de üretilen mobilyalar tüm dünyaya satılmaya başlar.

Divanse Ev Mobilyaları olarak koltuk takımı, yatak odası ve yemek odaları dahil tüm ürünler için toptan mobilya siparişi verilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin WhatsApp’tan Bize Yazın. 0546 792 71 10

Şu anda toptan mobilya satışımız bulunmuyor.

Kimler Toptan Mobilya Siparişi Verebilir?

Toptan mobilya siparişi oluşturabilmek için kesinlikle mobilya satıcısı olmalısınız. Mobilya satıcısı olmayan kişi ve kurumlar toptan mobilya siparişi için talepte bulunamaz. Eğer satıcı iseniz 0546 792 71 10 no’lu hattımızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin WhatsApp’tan Bize Yazın. 0546 792 71 10

Şu anda toptan mobilya satışımız bulunmuyor.

Toptan Mobilya Siparişi Nakliye Süreci Nasıldır?

Türkiye’de Yurtiçi toptan mobilya siparişi için nakliye süreci alıcıya aittir. Alıcı firmanın anlaştığı nakliye şirketine ürünler teslim edilir ya da üretici firmanın anlaştığı nakliye şirketine ürünler teslim edilebilir. Nakliye ücreti tamamen alıcı firmaya aittir. Ürünler nakliye aracına yüklenene kadar ürün garantisi üretici firmaya ait olup, nakliye aracına yüklendikten sonra ise satıcı firmaya aittir.

Yurtdışı nakliye sürecinde iki yöntem uygulanmaktadır;

  • FOB: Free On Board (FOB), Tedarikçinin malzemeyi nakliye yapılacağı geminin güvertesine taşıyana kadar olan sorumluluğunu içerir. Fabrikadan liman gümrüğüne kadar olan taşıma masrafları ile liman gümrüğü ve liman masrafları tedarikçiye aittir. Malzeme gemi güvertesine taşındıktan sonraki sorumluluk ise müşteriye aittir.
  • EXW: “Ex Works” kelimesinin kısaltılması olarak kullanılan EXW, tüm masraf ve risklerin alıcıya ait olduğunu bildiren uluslararası ticaret terimidir. Ürünlerin üretim sonrası tüm sorumluluğu alıcı firmaya aittir.

Detaylı Bilgi İçin WhatsApp’tan Bize Yazın. 0546 792 71 10

Şu anda toptan mobilya satışımız bulunmuyor.

Neden Divanse’den Mobilya Almalısınız?

Divanse Ev Mobilyaları, müşteri memnuniyetine önem vererek sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Müşterilerimizin geri dönüşlerini değerlendiriyor ve sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Toptan Mobilya Siparişi Kaç Günde Teslim Edilir?

Toptan mobilya siparişi verilen adede göre üretim süresi uzayabilir ya da kısaltılabilir. Yüksek sayıda verilen siparişler daha fazla üretim süresi gerektirdiğinden dolayı 2 ay sürebilmektedir. 2 ayın sonunda ürünler nakliyeye teslim edildikten sonraki süreç nakliye şirketinin teslimat yoğunluğuna ve teslim edilecek adresin uzaklığına bağlı olarak değişmektedir.

Detaylı Bilgi İçin WhatsApp’tan Bize Yazın. 0546 792 71 10

Toptan Mobilya Almak İçin Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Türkiye’de Yurtiçi toptan mobilya siparişi için ödeme seçenekleri nakit, kredi kartı ve çek ile yapılmaktadır. Çek ile sipariş oluşturabilmek için en az 6 takım sipariş edilmeli ve çek vadesi en fazla 6 ay olmalıdır. Üretime başlanılmadan önce %30 ila %40 arasında kapora alındıktan sonra kredi kartına taksit seçenekleri yine bizim tarafımızdan belirlenen ay sayısında taksit yapılabilmektedir.

Yurtdışı toptan mobilya siparişi için ödeme seçenekleri nakittir. Sipariş alınır, %30 ila %40 arasında kaparo temin edilir. Ürünlerin üretimi biter ve kalan bakiye alındıktan sonra nakliyeye teslim edilir.

Toptan Mobilya Satışı Çalışma Usülü Nedir?

Bir satıcımız kendi mobilya mağazası için ürün sipariş ettiğinde, mağazasının bulunduğu bölgedeki rakip firmalara aynı ürün satılmaz.

Toptan mobilya fiyatları genellikle her firma için aynıdır. Yüksek ciro ve satış istatistikleri yakalayan alıcı firmalara ödeme yöntemlerine göre esneklik gösterilebilir.

Detaylı Bilgi İçin WhatsApp’tan Bize Yazın. 0546 792 71 10

Divanse Ürünler