Blog

Evini Yenilemek İsteyenler İçin Öneriler

Evini yenilemenin zamanı geldi! Bir zamanlar birkaç trendi denedin veya belki de bir zamanlar sevdiğin duvar rengi artık sıkıcı veya modası geçmiş görünüyor. Sebeplerin ne olursa olsun, bir noktada kendini yeni ve ilham verici güncellemelerle yenilemeye hazır hissetmen neredeyse kaçınılmaz. Ancak bazen bütçelerimiz değişim motivasyonumuz kadar büyük olmayabiliyor. Neyse ki,  çok az zamana veya paraya mal olurken büyük fark yaratacak, kolaylıkla uygulayabileceğin birkaç pratik güncelleme var. Evine yeniden aşık olmaya hazırsan, alınacaklar listene şimdiden aşağıdaki dörtlüyü eklemeye başlayabilirsin.

Kilimler

Kilimler içinde bulundukları alanlara sıcaklık ve stil katma konusunda özel bir yeteneğe sahip. Evini yenilerken kilimlerden daha iyi bir yol yok. Elbette seçtiğin kilimin renkleri ve desenleri önemli ancak kilimin yerleşimi de bir etki yaratır.

Duvar Rafları 

Hareket katmak için boş duvarlarını ustaca birkaç raf ile düzenleyebilir, sevdiğin fotoğraflar ya da tablolarla renklendirerek bir galeri duvarı oluşturabilirsin.

oslo tv ünitesi

Kırlentler

Kırlentler temelde düşündüğünde yaşam alanının makyajı gibi. Moduna ve mevsime bağlı olarak kırlentleri değiştirebilir ve her an farklı bir görünüm kazandırabilirsin. Yaşam alanın biraz donuksa daha fazla canlandırıcı hisler getirmek için canlı renklerde birkaç yastık eklemeyi düşün. Ve bir boho-şık stil düşünüyorsan, organik tonlar ve dokulara sahip yastıklar eklemek harika bir fikir!

Nevresim Takımları 

Yatak odanın stiline biraz daha hayat vermenin yolu nevresim takımını güncellemekten geçiyor. Büyük, rahat battaniyelerin katmanlarına sahip, Hygge esintili rahat bir yatak ya da neşeli renk patlamaları hareketlenen bir yatak odası… Her şey hayal gücüne bağlı.