E-ticaretin güvenilir adresi Divanse
Blog

İnegöl Mobilya ve İnegöl Mobilyacılar Çarşısı

İnegöl Mobilya, neredeyse tüm Türkiye’de ve yurtdışında bilinen bir terim haline geldi. Dünya’nın her yerinden insanlar mobilya almak istediklerinde İnegöl Mobilyasını tercih etmektedirler. Mobilya sektörünün büyük bir çoğunluğunu oluşturan İnegöl Mobilyacılar Caddesi, yıllardır üretim ve perakende satışı yapan firmalara ev sahipliği yapıyor.

Yeni evlenecek olanlar ya da evini yenilemek isteyenlerin ilk adresleri genellikle İnegöl Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’dir. En güvenilir, kaliteli ve profesyonel bir hizmet için İnegöl Mobilya Divanse Ev Mobilyaları’nı ziyaret etmeyi unutmayın.

İnegöl’de Mobilya Nereden Alınır?

İnegöl’de mobilya Divanse Ev Mobilyaları’ndan alınır. İnegöl mobilya denildiğinde ilk akla gelen, İnegöl halkının ve farklı illerde yaşayan vatandaşların da tercih ettiği Divanse Ev Mobilyaları, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Divanse Ev Mobilyaları firmamıza ait Google yorumlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Satış sonrası servis hizmeti ve 2 yıl üretici garantisiyle ürünlerimizin arkasında durarak tüm sorunlarınıza çözüm sunmaktayız.

Kısaca “İnegöl’de mobilya nereden alınır?” diyorsanız Divanse Mobilya İnternet Sitemizdeki Ürünlerimizi İnceleyin.

İnegöl Mobilya Fiyatları Ne Kadar?

İnegöl Mobilya Fiyatları 14-30 Bin TL arasında değişmektedir. Mobilya fiyatları belirlenirken kullanılan iskelet malzemesi, kumaş kalitesi, maliyet ve kar oranı hesaplanmaktadır. Özel üretim olarak adlandırılan müşterinin kendi seçtiği kumaş, renk ve ölçü çeşitlerine göre fiyat artabilir ya da azalabilir. Nakliye ücreti bulunduğunuz şehre göre değişiklik gösterebilir.

Ayrıca Divanse Ev Mobilyaları’nda Tüm Türkiye’ye Nakliye Ücretsizdir. Ürününüz evinize ulaştıktan sonra sizden hiçbir şekilde nakliye ücreti istenmez. Ek olarak Türkiye’nin belirli bölgelerine ev için kurulum ve montajda ücretsizdir.

İnegöl Mobilya Bursa

İnegöl Mobilya, başta Bursa’nın ardından da Türkiye’nin en büyük gelir kaynağıdır. 2022 yılı itibariyle sayısız firma ile ithalat ve ihracat yapmaya devam ediyoruz. Divanse Ev Mobilyaları olarak her yıl binlerce eve mutluluk getiriyoruz. Sadece Türkiye’ye değil; Almanya, İngiltere, Kosova, Dubai, yavru vatan Kıbrıs’da dahil olmak üzere sayamadığımız daha birçok ülkeye İnegöl mobilyasının kalitesini tanıtıyoruz. İnegöl mobilya Bursa ve diğer tüm illere ücretsiz gönderilir. Teslimat sonrası sizden hiçbir şekilde nakliye ücreti istenmez. Belirli bölgelerde ev için montaj ve kurulum da ücretsizdir.

Koltuk Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Koltuk takımı fiyatları modern, avangard, yatak mekanizmalı ve klasik model çeşitliliğine göre değişmektedir.

  • Modern Koltuk Takımı Fiyatları: 14-30 Bin TL Arasında Değişmektedir.
  • Avangard Koltuk Takımı Fiyatları: 30-50 Bin TL Arasında Değişmektedir.
  • Yatak Mekanizmalı Koltuk Fiyatları: 14-30 Bin TL Arasında Değişmektedir.
  • Klasik Model Koltuk Fiyatları: 30-50 Bin TL Arasında Değişmektedir.

Yatak Odası Fiyatları Ne Kadar?

Yatak odası fiyatları modern, avangard, baza ve dolap çeşitliliğine göre değişmektedir.

  • Modern Yatak Odası Fiyatları: 20-50 Bin TL arasında değişmektedir.
  • Avangard Yatak Odası Fiyatları: 40-60 Bin TL arasında değişmektedir.
  • Baza ve Dolaplı Yatak Odası Fiyatları: Baza ölçülerine, sandıklı ve sandıksız baza modellerine göre fiyatlar değişmektedir. Ortalama 20-50 Bin TL arasında değişmektedir.

Yemek Odası Fiyatları Ne Kadar?

Yemek odası fiyatları modern, avangard ve klasik çeşitliliğine göre değişmektedir.

  • Modern Yemek Odası Fiyatları: 20-50 Bin TL arasında değişmektedir.
  • Avangard Yemek Odası Fiyatları: 40-60 Bin TL arasında değişmektedir.
  • Klasik Yemek Odası Fiyatları: 40-60 Bin TL arasında değişmektedir.

 

İnegöl Mobilya Mağazaları, eviniz için aradığınız yatak, yemek ve oturma odası takımlarını sizin için tek bir caddede bir araya getiriyor. Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Divanse Ev Mobilyaları, sizleri mağazasına bekliyor.

İnegöl Mobilya Koltuk Takımı Modelleri

İnegöl Mobilya İnstagram