mobilya fiyatları 2021
Blog

Mobilya Fiyatları 2022

Mobilya fiyatları 2022 yılında modern, konforlu ve uzun ömürlü olmasına göre değişmektedir. Mobilya fiyatlarının belirlenebilmesi için kullanıldığı malzemeler, işçiliği, maliyeti ve kar oranı hesaplanmalıdır. Yeni evleneceklerin korkulu rüyası olan modern mobilyalar, en iyi hizmet ve fiyat garantisi ile Divanse Ev Mobilyaları’nda.

Düğün paketleri, yemek odaları, yatak odaları ve koltuk takımları alabileceğiniz Divanse Ev Mobilyaları, Bursa’nın İnegöl İlçesinde Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi’nde hizmet vermektedir. Hem dijital ortamda hem de mağaza olarak çok sevilen Divanse Ev Mobilyaları, sizleri mağazasına davet ediyor.

Mobilya Fiyatları Bursa

Mobilya denilince ilk olarak akla gelen İnegöl Mobilyası, mobilya fiyatları ve kalitesiyle kendisinden söz ettirmeyi başardı. Güvenilir bir marka arıyorsanız, İnegöl Mobilya Üreticilerinden Divanse Ev Mobilyaları’nı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Mobilya sektörünün ivmesini değiştirmek isteyen firmamız, evinizin mutluluğunu önemser. Mobilya fiyatları Bursa ilinde ortalama 15 – 50 Bin TL arasında değişmektedir. En uygun mobilya fiyatları Bursa’da Divanse Ev Mobilyaları’nda bulunmaktadır.

Mobilya Fiyatları Ne Kadar?

Mobilya fiyatları 2022 yılında ortalama 15 – 50 Bin TL arasında değişmektedir. Türkiye’nin mobilya üretiminde %90’lık bir paya sahip olan İnegöl Mobilyası, hem eviniz hem de cebiniz için alışverişe en uygun seçenektir.  İnegöl Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Divanse Ev Mobilyaları mağazası, İnegöl’ün en yenilikçi ve köklü firmaları arasında yer almaktadır. Divanse Ev Mobilyaları mağazasının ürünlerine ve fiyatlarına göz atabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mobilya Fiyatları Düğün Paketleri

Mobilya fiyatları düğün paketleri içeriğine göre değişmektedir. Düğün paketleri genellikle tek tek satın alınan mobilyalara göre daha uygundur. Koltuk Takımı, Yemek Odası ve Yatak Odası takımlarınızı ayrı ayrı almak yerine düğün paketi almayı tercih edebilirsiniz. Divanse Ev Mobilyaları düğün paketlerini inceleyebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İnegöl’de güvenilir ve kaliteli mobilyanın adresini soruyorsanız, ürünlerimizle dolu 4 katlı mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mobilya Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

2022 yılında mobilya fiyatlarını etkileyen faktörler nelerdir?

Her müşterinin mobilya satın alırken aklına takıldığı sorulardan bir tanesi mobilya fiyatlarını etkileyen faktörlerdir.

  • Döviz Etkisi

Dolar ve Euro döviz kurlarının yükselmesiyle birlikte üretimde kullanılan malzeme ve makinelerin maliyetleri de yükselmektedir. Döviz artışındaki 1 TL’lik fark, yüzlerce ürünün üretiminde kullanılan malzemeler ile karşılaştırıldığında etkisini daha fazla göstermektedir.

  • Kullanılan Malzeme

Sağlam, dayanıklı, kolay yıpranmayan mobilya iskeleti ve kumaş seçimleri de mobilya fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır. Modern mobilyaların teknolojiyle buluşmasının ardından, telefon şarj edebilir özellikli ve hareketli mobilyalar üretilmeye başlandı. Bu özellikteki mobilyaların fiyatları doğal olarak diğerlerine göre daha yüksek olmalıdır.

  • İşçilik

Mobilya iskeletinde kullanılan ağacın değeri, kumaş dokusunun kalitesi ve mobilya tasarımındaki işçilik mobilya fiyatlarını etkilemektedir.

  • Kar Oranı

Ticaret yapan her firma daha uzun ayakta kalabilmek ve sürekliliğini sağlayabilmek için sattığı her ürün ve hizmete kar koymak zorundadır. Satılan ürün ve hizmetin tekrar yenilenebilmesi için maliyetlerin belirlenip üzerine kar koyulması gerekmektedir.

  • Nakliye

Öncelikle Divanse Ev Mobilyaları Mağazamızda tüm Türkiye’ye nakliye ücretsizdir. Bazı mobilya firmaları, bulundukları şehre, şehir dışına hatta yurtdışına satış yapmaktadırlar. Ürünlerini müşterilerine sorunsuz iletebilmek için kendi nakliye araçlarını ve çalışanlarını hizmetinize sunarlar. Bu hizmetinde firmalara maliyetleri bulunmaktadır.

Mobilya Fiyatlarına Döviz Etkisi

Dövizi her ne kadar günlük hayatımızda aktif bir şekilde kullanmasakta ekonominin gerçeği olarak mobilya üretiminde kullanılan çoğu malzemenin kaynağı yurtdışındadır. Döviz kurlarındaki 1 TL’lik artış, binlerce ürünün üretimi baz alındığında önemli bir etki yaratmaktadır. Divanse Ev Mobilyaları ile hem cebinize hem de evinize uygun mobilyaları ister mağazamıza gelerek isterseniz de görüntülü arayarak alabilirsiniz.