Blog

İnternetten Mobilya Almak Güvenilir Midir?

İnternetten mobilya almak ne kadar güvenilirdir? İnternetin tam olarak bugün ki halini alması 1989 yılı olarak kabul edilmektedir.  İlk yıllarında haberleşme aracı olarak kullanılan internet, sürekli gelişerek yeni bir dijital çağın kapılarını açtı. E-Ticaret sektörünün gelişmesiyle birlikte ihtiyacınız olan tüm ürünleri 5 dakika da sipariş verebiliyorsunuz.

Yıllardır birçok sektöre hareketlilik katan internet, mobilya alışverişi için ne kadar uygundur?

İnternetten Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  • Tasarım

Bir mobilya sitesine giriş yaptığınızda ilk dikkat edeceğiniz kısım sayfanın tasarımıdır. Tasarım güzelse sitede daha fazla vakit geçirme oranınız artar. Göz yormayan bir tasarım daha güvenilir bir mobilya sitesi imajı verebilir.

  • Ürün Açıklamaları

Bir mobilya sitesine girdiniz ve ürünlere göz atıyorsunuz;  sadece ürün fotoğrafları ve fiyatı yer alan bir açıklamaya göre o ürünü satın alır mıydınız? Yoksa kumaş seçeneklerini, renk çeşitlerini ve boyutlarını da öğrenmek ister miydiniz?

  • Canlı Destek

İnternetten mobilya alışverişi yaparken aklınıza takılan bir sorunun anında cevabını alabilmek için canlı destek olmazsa olmazdır. Canlı destek sistemleri etkili kullanıldığında satış oranlarını ve güvenilirliği de %33 oranında artırmıştır.

  • Ücretsiz Nakliye

Eğer internetten mobilya almaya karar verdiyseniz, sipariş vereceğiniz ürün fiyatına ek olarak bir de nakliye ücreti ödemek istemezsiniz. Bu yüzden ücretsiz nakliye her zaman en büyük avantajdır.

  • Ürün Garantisi

Büyük ve yüksek fiyatlı ürünler alırken en çok korktuğumuz olay ürünlerin hasarlı veya eksik gelmesidir. Bu korkunuzu giderebilmeniz için ürünlerimizi 2 yıl garantiliyoruz.

  • Ürün Fotoğrafları

E-ticaret sektöründe en önemli husus ürünün fotoğraflarıdır.  Ne alacağınızı tam olarak anlayabilmeniz için kaliteli ve karmaşık olmayan fotoğraflar kullanılmalıdır.

  • Sanal Mağaza

Pandemi süresince veya seyahat sıkıntılarınızdan dolayı mağazamızı gezecek vakit bulamıyorsanız, Divanse Sanal Mağazamızı dilediğiniz yerden sadece telefonunuz ile gezebilirsiniz. Tabi bunun için internet erişiminiz de olmalı 🙂

İnternetten Mobilya Alanların Yorumları Nasıldır?

Emirhan Baykoz

İnternet üzerinden sipariş verme noktasında kaygılarım vardı sosyal medya dan ve internet sitelerinden araştırarak aldığım güven ve müşteri temsilcilerinin iyi yol göstermeleri Alışveriş yapmam da büyük etki oldu. Ürünlerimden çok memnunun kesinlikle tavsiye ederim.

 

Ali Tüfekçi

Mobilyalardan çok memnunuz. İstanbul’da sorduğumuz aynı kalite ve konfora sahip ürünler burada daha uygundu. Meğer İstanbul’a da buradan geliyormuş çoğu mobilya. Kurulum ve zamanlama açısından da güzel bir hizmet var. Ailecek teşekkür ederiz

 

Ramazan Şenliyurt

İnternetten bakıp beğendiğimiz ürün ile mağazada sergilenen ürün aynısı olduğundan beğenerek güvenip aldık. Satış sonrası söylenen tarihte sorunsuz olarak teslimatı yapıldı. Gerçekten kaliteli ürünleri var.

 

Daha fazla yorum görebilmek için https://divanse.com/musteri-memnuniyeti-politikamiz/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yurtiçine Mobilya Nakliye Ücreti Ne Kadardır?

Yurtiçi siparişlerde Divanse Ev Mobilyaları marka prensibimiz gereği nakliye ücretsizdir. Marmara, Akdeniz, Ege ve İç Anadolu Bölgelerimize nakliye ile birlikte kurulumda evinizin 3. Katına kadar ücretsizdir.

Yurtdışına Mobilya Nakliye Ücreti Nedir?

Yurtdışı siparişlerde nakliye ücreti alıcıya aittir. Nakliye ücreti belirlenebilmesi için müşterilerimizin ürünlerini beğenip satış ekibimize 0 546 792 71 10 No’lu numaradan, sepete ekle butonu yanındaki WhatsApp Sipariş hattından ya da web sitemizdeki canlı destek uygulamamız ile bildirmeleri gereklidir. Önce ürünlere karar verin ardından doğru nakliye ücretini belirleyelim 🙂

Artık Divanse.com web sitemizden ya da @divanse_ev_mobilyalari instagram hesabımızdan güvenilir bir alışveriş yapabilmek için hazırsınız. Keyifli alışverişler diler. Alışverişlerinizi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmenizi temenni ederiz.

yurtdışına mobilya gönderme