yurtdışına mobilya gönderme fiyatları
Blog

Yurtdışına Mobilya Gönderme Fiyatları

Genel olarak konuşursak, mobilyaları denizaşırı ülkelere göndermenin fiyatları seçilen ürüne göre 1.000 ila 4.500 dolar arasında olabilir (deniz taşımacılığı, limandan limana nakliye). Hava taşımacılığı çok daha pahalı olabilir.

Mobilyalarınızı ülkenize göndermenin kesin maliyetini öğrenmenin tek yolu, birkaç saygın uluslararası mobilya taşıma şirketinden mobilya nakliye teklifleri almak ve ev içi fiyat tahminleri talep etmektir. Teklifleri karşılaştırın, lisanslı, deneyimli ve güvenilir hareket eden profesyonellerle çalıştığınızdan emin olmak için nakliyecileri araştırın ve yer değiştirme ihtiyaçlarınıza ve mevcut bütçenize en uygun uluslararası taşıma şirketini seçin.

Detaylı bilgi için 0 (546) 792 71 10 no’lu hattımızla WhatsApp’tan iletişime geçebilirsiniz.

Mobilyalar Yurtdışına Kaç Günde Gider?

Uluslararası mobilya göndermenin en ucuz yolu deniz taşımacılığıdır. Ancak deniz taşımacılığı çok yavaştır – gideceğiniz ülkeye bağlı olarak, gönderinizin ulaşması birkaç ayı bulabilir. Ve birkaç ay mobilyasız yaşamak için uzun bir zamandır.

Bu nedenle, mobilyalarınızı yurtdışından almaya karar verirseniz eşyalarınızın ulaşması için gereken zamanı planlamanız gerekir. Bu süre zarfında mobilyanıza ihtiyacınız olacak mı? Mobilyasız birkaç ay idare edebilir misin?

Detaylı bilgi için 0 (546) 792 71 10 no’lu hattımızla WhatsApp’tan iletişime geçebilirsiniz.

Ülkenizin İthalat Düzenlemesi

Genellikle, bir ülkede neyin ithal edilip neyin ithal edilemeyeceği konusunda katı kurallar vardır, bu nedenle, ülkenizin nakliye kısıtlamalarını ve ithalat vergilerini önceden araştırmanız şiddetle tavsiye edilir.

Mobilya parçalarının yasak maddeler listelerinde yer alması pek olası değildir, ancak ahşap mobilya ve dış mekan mobilyaları, istenmeyen malların ithalatına ilişkin ciddi kısıtlamalara sahip bazı ülkelerde (örneğin, Avustralya ve Yeni Zelanda) “riskli öğeler” olarak kabul edilebilir.

Bu nedenle, yurtdışına mobilya gönderirken, parçaları iyice temizlemeniz ve beyan edilmeleri gerekip gerekmediğini, gümrük vergilerine tabi olup olmadıklarını kontrol etmeniz gerekir. Bu küçük ayrıntılar, mobilyalarınızı yurtdışından almak isteyip istememenize karar verirken size yardımcı olabilir.

Detaylı bilgi için 0 (546) 792 71 10 no’lu hattımızla WhatsApp’tan iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışı Mobilya Nakliye için Ekstra İpuçları

Yurtdışına mobilya nakliyesi için bazı ipuçları:

  • Mobilya ürünleri deniz yoluyla gönderilmelidir. Büyük eşyalar için hava taşımacılığı pahalı olabilir.
  • Malların uygun şekilde paketlendiğinden emin olmak için profesyonel bir nakliye şirketi tercih edin.
  • Mallarınızı her zaman nakliyat sigortası ile sigortalayın.
  • Nakliyecinin mallarınızı doğru tanımladığını ve herhangi bir hasarı not edip etmediğini kontrol edin.

Detaylı bilgi için 0 (546) 792 71 10 no’lu hattımızla WhatsApp’tan iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışına mobilya gönderme fiyatları, yurtdışına mobilya gönderme, yurtdışına mobilya gönderen firmalar, yurtdışına mobilya siparişi, Türkiye’den mobilya siparişi Almanya, Türkiye’den Almanya’ya mobilya, yurt dışı mobilya gönderimi, yurtdışına mobilya göndermek olarak Google’da aramalar yapabilirsiniz.