rustik ev dekorasyonu
Blog

Rustik Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Evlerde çoğunlukla ahşap ve doğal malzemelerin kullanıldığı rustik dekorasyon tarzı günümüzde yaygınlaşmaya devam ediyor. Eğer evinizde sıcak, samimi ve rahat bir ortam istiyorsanız rustik ev dekorasyonu örneklerini inceleyip, evinizde uygulayabilirsiniz. Örneğin büyük ahşap bir yemek masasıyla mutfağınızı ya da yemek odanızı rustik bir havaya büründürebilir ya da ham ahşap dolap ve çekmecelerle rustik bir mutfak atmosferi oluşturabilirsiniz.

Hem konuklarınızın kendilerini rahat ve güvende hissedeceği, hem de sizin için sıcak bir ev ortamı istiyorsanız, sizin için derlediğimiz rustik dekorasyon fikirlerine mutlaka göz atmalısınız. Hazırsanız başlayalım…

Rustik Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Rustik Ev Dekorasyonunda Ahşap ve Beyazın Uyumu

Ahşap renklerin hemen hemen her renge uyumlu olduğunu söylesek yanlış bir cümle kurmuş olmayız. Ahşap renk ile en uyumlu hissedildiği ve evinizde rahat bir ortam oluşturmak için beyaz renkleri birleştirebilirsiniz.

Rustik Ev Dekorasyonunda Bitkilerin Kullanımı

Rustik Ev Dekorasyonunda Bitkilerin Kullanımı

Doğal ortam denildiğinde akla ilk gelen materyallerden biri de bitkilerdir. Bitkilerin yoğunluk derecesini doğru ayarladığınızda rahat ve doğal ortamı yakalamış olacaksınız. Bitkilerinizi yerleştirirken saksı seçiminde dikkat etmelisiniz. Ahşap ve beyaz renk uyumuna dikkat ederek çiçeklik seçimi yapmalısınız.

Divanse Ürünleriyle Rustik Ev Dekorasyonunu Tamamla